Konkurs Artystyczny Przystanek

Data: 23-02-2016

plakat_gminaStowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Firma A2HM uprzejmie zapraszają do udziału w Konkursie „Artystyczny Przystanek”.

 

Celem Konkursu jest wyłonienie lokalizacji, na której wybudowana zostanie wiata przystankowa wg projektu przygotowanego przez zespół studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Do udziału zapraszamy wszystkie miasta i gminy oraz instytucje publiczne zarządzające infrastrukturą transportu publicznego, zlokalizowane na terenie województwa wielkopolskiego.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, ciekawie opisać nieruchomość zgłaszaną do konkursu, dołączyć niezbędne oświadczenia, zdjęcia i przesłać na adres a.lohunko@sgipw.wlkp.pl w terminie do 15 marca 2016 r. Najciekawszy opis zostanie nagrodzony darmowym projektem i montażem wiaty przystankowej, w terminie do końca 2016 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 marca br.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym: regulamin, karta zgłoszenia, oświadczenia dostępne są na stronie www.sgipw.wlkp.pl oraz pod numerami telefonów 62 722 05 92 lub 669 536 055.

 

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszenia

Oświadczenie uczestnika

Oświadczenie osoby do kontaktu