Ankieta na temat funkcjonowania USC

Data: 04-03-2016

Ogólnopolskie Porozumienie Organizacji Samorządowych w ramach badania obecnego stanu funkcjonowania Urzędów Stanu Cywilnego w Polsce zwraca się do osób zaangażowanych w działania Urzędów Stanu Cywilnego (wójtów, burmistrzów, prezydentów, kierowników i pracowników USC) z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, którą można pobrać u dołu strony.

 

Uzyskane w ten sposób dane będą stanowiły cenne informacje do diagnozy aktualnej sytuacji urzędów stanu cywilnego. Umożliwi to podjęcie działań mających na celu niwelowanie słabych stron i bardziej efektywne realizowanie procesów rejestracji stanu cywilnego.

Badanie obejmuje pięć województw: lubelskie, lubuskie, pomorskie, śląskie i wielkopolskie i adresowane jest do wszystkich USC znajdujących się w wymienionych regionach.

 

Zapewniamy Państwa o poufności prowadzonego badania i braku możliwości identyfikacji osób, które będą odpowiadały na pytania. Uzyskane informacje zostaną przedstawione tylko w formie zbiorczych zestawień statystycznych, która zapewnia Państwu pełną anonimowość.

 

Z góry pragniemy serdecznie podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Pobierz ankietę