Międzyregionalne Seminarium pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej

Data: 16-01-2024

Termin: 8 – 9 lutego 2024 r.

 

Miejsce: HOTEL NAVIGATOR, ul. Łąkowa 7, 64-360 Zbąszyń

 

Tematyka:

Ideą przewodnią wydarzenia jest chęć utworzenia nowoczesnej, ponadregionalnej płaszczyzny wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń pomiędzy pracownikami Ośrodków Pomocy Społecznej. Wydarzenie jest organizowane w ramach działalności Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych, którego jako organizacja jesteśmy sygnatariuszami i w ramach, którego prowadzimy od kilku lat szereg działań, mających na celu wsparcie samorządów lokalnych na różnych płaszczyznach.

 

Podczas dwudniowego seminarium porozmawiamy m.in. o zasadach tworzenia i funkcjonowania Centrów Usług Społecznych, konkursach planowanych na rok 2024 w obszarze pomocy społecznej w województwie lubuskim i wielkopolskim, zarówno w zakresie środków krajowych, jak i regionalnych, praktycznych aspektach ustawy o pomocy społecznej, czy dostępności w administracji.

 

Uczestnicy:

Do udziału w seminarium zapraszamy dyrektorów, zastępców i pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej.

 

Koszty udziału:

 

  • 400 zł – udział w seminarium tylko 1 dnia (koszty obejmują: koszty organizacji, poczęstunek, materiały konferencyjne, certyfikat)
  • 600 zł – udział w seminarium tylko 1 dnia ( koszty obejmują: koszty organizacji, poczęstunek, materiały konferencyjne, certyfikat + uroczysta kolacja w Hotelu Navigator)
  • 850 zł – dwudniowy udział w seminarium (koszty obejmują: koszty organizacji, poczęstunek, materiały konferencyjne, certyfikat + uroczysta kolacja + nocleg w pokoju 2-osobowym),
  • 1100 zł – dwudniowy udział w seminarium (koszty obejmują: koszty organizacji, poczęstunek, materiały konferencyjne, certyfikat + uroczysta kolacja + nocleg w pokoju 1-osobowym).

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja za pomocą formularza on-line: https://forms.gle/oj6mo5rCVf5duCWe8. Zgłoszenia są przyjmowane do 2 lutego 2024 r.

 

Pobierz:

Pismo zapraszające

Program seminarium