Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Przestrzenie Otwarte. Artystyczny Przystanek. 2017″

Data: 12-01-2017

plakat_gmina 2017Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Firma A2HM uprzejmie zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu „Przestrzenie Otwarte. Artystyczny Przystanek. 2017”.

 

Tym razem celem Konkursu jest wyłonienie lokalizacji, na której wybudowana zostanie wiata rowerowa wraz z małą architekturą wokół głównej konstrukcji, wg projektu przygotowanego przez zespół studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Partnerem II edycji konkursu została firma ElektRa Sp. z o.o., która zaprojektuje i ufunduje oświetlenie dla wiaty rowerowej.

 

Do udziału zapraszamy wszystkie miasta i gminy oraz instytucje publiczne zarządzające infrastrukturą transportu publicznego, zlokalizowane na terenie województwa wielkopolskiego.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, ciekawie opisać nieruchomość zgłaszaną do konkursu, dołączyć niezbędne oświadczenia, zdjęcia i przesłać na adres a.lohunko@sgipw.wlkp.pl w terminie do 6 lutego 2017 r. Najciekawszy opis zostanie nagrodzony darmowym projektem i montażem wiaty rowerowej, w terminie do końca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 lutego br.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są pod numerami telefonów 62 722 05 92 lub 669 536 055.

 

Partonat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Merkury Poznań.

 

Do pobrania:
Regulamin
Karta zgłoszenia
Oświadczenie uczestnika
Oświadczenie osoby do kontaktu

 

Organizatorzy:

 

logo-poziom-mini a2hm_logo-mini

 

Partnerzy:

 

ua-logo-mini elektra-logo-mini

 

Patron medialny:

 

radio merkury