Webinarium: Zamówienia publiczne w obliczu wyzwań COVID-19

Data: 11-05-2020

Termin: 22 maja, godz. 11.00 – 14.00

 

Tematyka:

Ograniczenia wynikające z wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej, mają wpływ na liczne procedury związane z działaniami JST. Również system zamówień publicznych uległ pewnym modyfikacjom i zmianom, podporządkowując się również do ustawodawstwa specjalnego, mającego na celu wprowadzenie licznych narzędzi wsparcia.  

 

Biorąc pod uwagę realizację zadań w nowych uwarunkowaniach, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski wraz z Ziemski&Partners Kancelarią Prawną zaprasza na webinarium, podczas którego chcielibyśmy przybliżyć m.in. wpływ epidemii na udzielanie zamówień publicznych, realizacji zamówień dotyczących walki ze skutkami epidemii,  jak i adaptacji sposobu realizowania zamówienia do zmienionej rzeczywistości. 

 

W roli prelegentów w webinarium udział wezmą:

 

mecenas Konrad Różowicz

Prawnik specjalizujący się w prawie cywilnym materialnym oraz gospodarczym, z szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych oraz partnerstwa publiczno-prywatnego. Posiada także doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz organami kontroli, w szczególności Prezesem Urzędu Zamówień Publicznych.

 

mecenas Krzysztof Drapiński

Radca prawny w Dziale Prawa Cywilnego Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu zajmujący się zamówieniami publicznymi oraz prawem cywilnym, posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców.

 

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w trybie Wideokonferencji na platformie zoom 22 maja br. o godz. 11.00. Przewidywana długość to ok. 3 godziny. Zaproszenie kierujemy do wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów, a także przedstawicieli JST zaangażowanych w procedury związane z zamówieniami publicznymi. Aby wziąć udział w spotkaniu, proszę o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT4wmApIbWAaITex1XY6-iHJGy7lOxPTjoS_szscw7N2ak-g/viewform?fbzx=-1239543058800279136.  Na tej podstawie otrzymają państwo potwierdzenie zgłoszenia  i wszelkie informacje techniczne umożliwiające udział.

 

Program webinarium