Webinarium: Ochrona jednostek samorządu terytorialnego przed cyberatakami

Data: 24-08-2021

Termin: 7 września 2021 r., godz. 10:00 na platformie Google Meet

 

Tematyka:

Bezpieczeństwo informatyczne jest bardzo ważnym elementem działalności jednostki samorządu terytorialnego. Właściwe przygotowanie się do ewentualnych zagrożeń, które mogą skutkować wystąpieniem incydentu lub ataku, jest niezwykle istotne, głównie ze względu na postępującą coraz szybciej informatyzację urzędów. Co zrobić, by w możliwie najlepszy sposób zabezpieczyć JST przed wystąpieniem cyberataku? Czego tak naprawdę JST może się spodziewać ze strony cyberprzestępców?

 

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas webinarium, które Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski organizuje we współpracy z Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego. Eksperci CBI, omówią najczęściej występujące rodzaje ataków i podpowiedzą jak się przed nimi uchronić, a wszystko w oparciu o liczne przykłady i faktycznie występujące przypadki.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w webinarium zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz kadrę informatyczną urzędu.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, na podstawie rejestracji za pomocą formularza on-line: https://forms.gle/QnMqZUwByPw6A3oMA, w terminie do 6 września 2021 r. Na tej podstawie zostanie Państwu przekazany link do spotkania.

 

Do pobrania:

Program webinarium

 

Foto: www.unsplash.com