VII Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI

Data: 12-12-2019

VII Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI to najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury i sportu.

 

VII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI po raz kolejny odbędzie się 3-4 marca 2020 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

 

EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI to dwa dni wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców.

 

 

▪ 2 DNI PANELI DYSKUSYJNYCH I DEBAT

▪ 3 KONFERENCJE

▪ 16 PANELI

▪ 80 PRELEGENTÓW

▪ 350 UCZESTNIKÓW

 

W tym roku będziemy mówić o przyszłości edukacji i wyzwaniach, jakie stoją przed samorządami, a także dyrektorami szkół i szkół zawodowych. Poprzednia edycja naszej konferencji pokazała, że jest to doskonałe miejsce do rozmowy o wyzwaniach stojących przed polską oświatą oraz o praktycznych rozwiązaniach problemów edukacyjnych i wychowawczych realizowanych przez szkoły, placówki kultury i sportu z całej Polski. Tak przygotowana tematyka konferencji jest ważna nie tylko dla liderów odpowiedzialnych za politykę oświatową w samorządach, ale również dla dyrektorów szkół oraz dla pracowników instytucji zajmujących się edukacją. Zapraszamy liderów samorządów terytorialnych, pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę, kulturę i sport!

 

Więcej na temat konferencji na stronie www.oswiataprzyszlosci.pl