Konferencja DOBRA ENERGIA

Data: 20-02-2017

Już 22 marca, w wielkopolskim Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się konferencja inaugurująca cykl „Dobra Energia”. Jej celem jest poszerzanie wiedzy o czystej energii i energooszczędnym budownictwie. Za brak tej wiedzy płacimy w polskich miastach i gminach ogromną cenę. Ze względu na przestarzałe technologie grzewcze oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, a ze względu na przestarzałe technologie budowlane tracimy mnóstwo energii i pieniędzy na ogrzanie domów.

 

Tymczasem wykorzystanie czystej energii i nowoczesnych sposobów jej oszczędzania to sposób na podniesienie komfortu życia rodzin i całych lokalnych społeczności. Dom z nowoczesnym wydajnym źródłem ciepła, odpowiednią izolacją gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort i realne oszczędności w rodzinnym budżecie. Gmina, w której powietrze jest czyste, a rachunki za energię elektryczną na rozsądnym poziomie kusi inwestorów.

 

Właśnie dlatego konferencje o „Dobrej Energii” odbywają się w stolicach województw.

 

Należy szukać rozwiązań lokalnie, bo jeden duży kongres nie pomoże uporać się z wyzwaniami środowiskowymi i energetycznymi polskich miast i gmin. Konferencja „Dobra Energia” jest dla osób odpowiedzialnych za te miasta i gminy okazją do poszerzenia wiedzy np. o najnowszych rozwiązaniach technicznych, źródłach finansowania i szansą na zdobycie cennych kontaktów i wymianę doświadczeń. „Dobra Energia” to szansa by dowiedzieć się jak korzystać z dobrej energii, zarabiać na niej, poznać najnowsze technologie, porozmawiać z ekspertami i nawiązać zawodowe kontakty.

 

Patronat nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski.

 

Konferencja „Dobra Energia”

22 marca 2017, godz. 9:30-17:00

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34

Szczegółowy program na www.dobraenergia.edu.pl.

Wydarzenie bezpłatne. Wymagana wcześniejsza rejestracja na www.dobraenergiapoznan.evenea.pl.

 

DE_zaproszenie_Poznan