SGiPW Solidnym Partnerem

Data: 06-11-2015

27 października r., podczas uroczystości otwarcia Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych „POL-ECO-SYSTEM”, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie pod patronatem honorowym Ministerstwa Środowiska, zostały wręczone dyplomy programu „Solidny Partner”.

 

KOMU I ZA CO?

 

W ramach projektu nagradzane są dobre przykłady rzetelnego działania i społecznej odpowiedzialności zarówno w praktyce firm (zaangażowanych w sprawy środowiska społecznego i dbających o środowisko naturalne), jak i wyróżniające się inicjatywy i dobre praktyki samorządów, mające na celu zachęcanie firm do tego rodzaju aktywności w środowisku lokalnym. 

 

SGiPW W GRONIE WYRÓŻNIONYCH

 

Działania samorządów w tym zakresie są rekomendowane i nagradzane w projekcie „Solidny partner w środowisku lokalnym”, realizowanym w ramach programu „Solidny Partner”. Głównym celem projektu jest pobudzanie aktywności obywatelskiej w środowisku lokalnym oraz wzmacnianie zaufania i pozytywnych relacji pomiędzy samorządami i przedsiębiorcami poprzez nagradzanie oraz upowszechnianie wyróżniających się inicjatyw i dobrych praktyk samorządów, mających na celu zachęcanie firm do podejmowania działań na rzecz środowiska lokalnego. Aktywność Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski w powyższym zakresie została doceniona przez organizatorów i wyróżniona dyplomem uznania, który podczas uroczystości odebrał Dyrektor biura SGiPW Tomasz Telesiński.

 

 ms

DSC_0300

DSC_0313