SGiPW reprezentowało Wielkopolskę na targach Expo Real w Monachium

Data: 19-10-2018

Od 8 do 10 października w Monachium odbywały się jedne z największych targów inwestycyjnych – Expo Real. Wśród setek wystawców swoją ofertę prezentowały samorządy lokalne z Europy i innych kontynentów, deweloperzy, firmy konsultingowe, agencje nieruchomości i instytucje finansowe.

 

20181008_133559

 

 

Swoje stanowisko targowe zaprezentowało również województwo wielkopolskie. W nowoczesnym i estetycznym punkcie, Wielkopolskę reprezentowali przedstawiciele urzędu marszałkowskiego, Konina, Starego Miasta, Międzychodu, Wrześni, Stowarzyszenia A2 Wielkopolska, a także Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski. W rozmowach z przedstawicielami inwestorów niemieckich, czeskich, fińskich i polskich promowaliśmy ofertę całego regionu, a także wyróżniające się tereny wybranych samorządów. Trzy dni targowe były doskonałą okazją zarówno do nawiązywania nowych kontaktów z osobami i instytucjami mogącymi mieć wpływ na rozwój gospodarczy województwa, jak i na podejrzenie aktualnych trendów marketingu terytorialnego i technik promocji innych samorządów lokalnych.

 

 

 

hdr

 

 

 

 

 

Udział w targach Expo Real Monachium 2018 odbył się w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu, Projekt pozakonkursowy „Gospodarna Wielkopolska”. 

 

EFRR_Samorzad_kolor-PL