SEMINARIUM: VAT w samorządzie – przegląd aktualnej problematyki

Data: 26-10-2018

Termin: 20 listopada 2018 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala Herbowa WUW w Poznaniu, al. Niepodległości 16/18

 

Tematyka:

Rozliczenia VAT stanowią ciągłe wyzwanie dla służb finansowych w wielu organizacjach, w tym w jednostkach samorządu terytorialnego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych partnerów proponujemy Państwu udział w seminarium, podczas którego zaproszeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą na temat takich zagadnień jak: mechanizm podzielonej płatności, VAT w projektach z dziedziny odnawialnych źródeł energii, czy problematyka stosowania prewspółczynników.

 

Powyższe zagadnienia przedstawią doświadczeni doradcy działu podatkowego firmy Deloitte Doradztwo Podatkowe Tokarski i Wspólnicy S.k., pracujący na co dzień dla kilkudziesięciu samorządów w Wielkopolsce i ościennych województwach – Paweł Pochylski, Jakub Pocierznicki oraz Aleksandra Musiał.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w seminarium zapraszamy skarbników oraz pracowników jednostek samorządu terytorialnego nadzorujących prowadzenie scentralizowanych rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług w JST.

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 120 zł/os. dla JST członkowskich w SGiPW oraz 185 zł/os. dla pozostałych uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (karta zgłoszenia) na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl, w terminie do 19 listopada br.

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

Program

Karta zgłoszenia