SEMINARIUM: Samorządowiec 2.0 – nowe reguły gry w polityce samorządowej

Data: 07-04-2016

Termin: 22 kwietnia 2016 r., g. 10:00

 

Miejsce: Sala im. W. Celichowskiego, Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Aleja Niepodległości 16/18, Poznań

 

Tematyka:

 

Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Za pośrednictwem sieci internetowej wyszukujemy informacje, kontaktujemy się ze znajomymi, dokonujemy zakupów. Coraz więcej samorządów, oprócz strony internetowej, w kontaktach
z mieszkańcami wykorzystuje portale społecznościowe. Wielu wójtów, burmistrzów, starostów korzysta z Facebooka, Twittera, Instagramu, kreując w ten sposób swój wizerunek i skracając dystans pomiędzy władzą samorządową a społecznością lokalną. To ważne, aby być w stałym kontakcie z wyborcami, jednocześnie będąc „na czasie”. Jednakże czy każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jakie to niesie zagrożenia? Czy działania nasze są w pełni świadome? Aby uzyskać odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych kreowaniem własnego wizerunku zapraszamy do udziału w seminarium, które poprowadzi Marcin Kasperski z wykształcenia prawnik i trener biznesu.

 

Celem spotkania jest zaprezentowanie zagrożeń i możliwości jakie niesie ze sobą Internet, wskazanie jak budować zaufanie i pozytywne skojarzenia z naszą osobą, jak świadomie budować osobistą markę oraz jak pozytywnie reagować na sytuacje kryzysowe (wywiad, nieprzychylne opinie na nasz temat, bezpodstawne zarzuty itd.).

 

Uczestnicy:

 

Do udziału w seminarium zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za promocję i komunikację medialną.

 

Prelegent:

 

Marcin Kasperski z wykształcenia prawnik i trener biznesu. Specjalizuje się w personal brandingu, świadomej komunikacji oraz budowie zaufania. Swoją pracę opiera na najnowszych trendach, które systematycznie wdraża wśród swoich klientów.

 

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 110 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 165 zł dla pozostałych uczestników.

Karty zgłoszenia należy przesłać do biura SGiPW w terminie do 19 kwietnia br., faks: 61 851 53 95, e-mail: office@sgipw.wlkp.pl.

 

Do pobrania:

 

Program seminarium

Karta zgłoszenia