SEMINARIUM: Rozliczanie i najważniejsze zmiany w VAT w 2019 roku

Data: 12-02-2019

Termin: 27 lutego 2019 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala im. W. Celichowskiego WUW, Al. Niepodległości 18 w Poznaniu

 

Tematyka:

Rozliczenia VAT stanowią ciągłe wyzwanie dla służb finansowych w wielu organizacjach, w tym w jednostkach samorządu terytorialnego. Korzystając z doświadczeń naszego Partnera proponujemy Państwu warsztaty, podczas których podzielimy się wiedzą i doświadczeniem na temat m.in. najnowszego orzecznictwa TSUE, opodatkowania dotacji ze środków europejskich, aktualnej praktyki organów interpretacyjnych i sądów administracyjnych w odniesieniu do rozliczeń VAT w JST, zmiany przepisów w zakresie struktury Jednolitego Pliku Kontrolnego, czy zasady funkcjonowania mechanizmu podzielonej płatności oraz spodziewanych zmian legislacyjnych z nim związanych.

 

W 2018 roku miał również miejsce szereg wydarzeń istotnych z punktu widzenia rozliczeń podatku VAT w JST. Powyższe oraz inne kwestie zamierzamy przedstawić Państwu w ramach seminarium prowadzonego przez specjalistów firmy Deloitte – mecenasa Pawła Pochylskiego – radcę prawnego specjalizującego się w tematyce podatkowej w JST, doradcę podatkowego Aleksandrę Musiał oraz Jakuba Pocierznickiego – starszego konsultanta w zespole VAT.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w seminarium zapraszamy starostów, wójtów, burmistrzów, prezydentów, skarbników oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za finanse
i budżet.

 

Seminarium odbędzie się 27 lutego 2019 r. o godz. 10:00 w Sali im. W. Celichowskiego WUW, Al. Niepodległości 18 w Poznaniu. Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 130 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 195 zł dla pozostałych uczestników.

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

Program seminarium

 

 

Karta zgłoszenia