SEMINARIUM: Projektowanie i organizacja usług oświatowych

Data: 17-01-2019

Termin: 15 lutego 2019 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala im. W. Celichowskiego WUW, Al. Niepodległości 18 w Poznaniu

 

Tematyka:

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski od wielu lat dostrzega jak istotnym elementem funkcjonowania polskiego samorządu lokalnego jest realizacja zadań oświatowych. Coroczne seminarium pt. „Zarządzanie oświatą w gminie i powiecie” z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej poszerza wiedzę legislacyjną, a także przybliża zagadnienia finansowania oświaty.

 

W zaplanowanym na 15 lutego seminarium, prelegenci skupią się na zagadnieniach praktycznych w zarzadzaniu oświatą. Eksperci firmy VULCAN – lidera we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych w oświacie – poruszą takie kwestie jak wprowadzane zmiany w organizacji zadań oświatowych w JST i ich finansowaniu, a także wsparcie systemów elektronicznych w zarządzaniu oświatą. W kolejnej części seminarium pan Sebastian Białas, właściciel agencji User Experience, opowie o tym, jak projektować pozytywne doświadczenia mieszkańców i wsłuchiwać się w ich oczekiwania społeczne, również w realizacji działań oświatowych, wpływając tym samym pozytywnie na wizerunek urzędu i włodarzy miast jako słuchających i współpracujących
z mieszkańcami.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za realizację zadań oświatowych w gminie i powiecie.

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 130 zł/os. dla JST członkowskich w SGiPW oraz 195 zł/os. dla pozostałych uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (karta zgłoszenia) na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl, w terminie do 14 lutego 2019 r.

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

Karta zgłoszenia

 

Program seminarium