SEMINARIUM: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowych przepisów

Data: 11-10-2019

Termin: 29 października 2019 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala Sesyjna WUW, al. Niepodległości 16/18 w Poznaniu

 

Tematyka:

Prawo Zamówień Publicznych ze względu na swoją obszerność, liczne zmiany, a także zakres obejmujący często niezwykle drogie działania inwestycyjne jest jednym z aktów prawnych, który wymaga stałego i intensywnego doszkalania. Kolejne zmiany nierzadko wzbudzały konsternacje i wątpliwości. Tym razem ustawodawca idzie krok dalej – Sejm przyjął ustawę wprowadzająca nowe Prawo Zamówień Publicznych. W związku z powyższym wspólnie z Kancelaria Prawną Dr Krystian Ziemski & Partners serdecznie zapraszamy na seminarium, w którym mec. Konrad Różowicz, omówi zagadnienia , które w nowej ustawie ulegną zmianie. Wraz z ostatnimi zmianami w ustawie omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak dopuszczalne kryteria oceny ofert, główne zasady dotyczące stosowania kryteriów, przykłady z orzecznictwa i praktyki oraz przygotowanie SIWZ w zakresie dotyczącym kryteriów oceny ofert.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w seminarium zapraszamy starostów, wójtów, burmistrzów, prezydentów, sekretarzy, skarbników oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za zamówienia publiczne.

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 130 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 195 zł dla JST nie będących członkami SGiPW.

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

Karta zgłoszenia

 

Program seminarium