SEMINARIUM: Praktyczne problemy rozliczania VAT w modelu scentralizowanym. Zmiany w VAT w 2018 r.

Data: 17-01-2018

Termin: 30 stycznia 2018 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala nr 311, Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 17/19

 

Tematyka:

 

Rozliczenia VAT stanowią ciągłe wyzwanie dla służb finansowych w wielu organizacjach, w tym w Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszych partnerów proponujemy Państwu udział w seminarium, podczas którego zaproszeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą na temat takich zagadnień jak centralizacja rozliczeń VAT, pre-współczynnik, Jednolity Plik Kontrolny, mechanizm podzielonej płatności i wiele innych.

 

Powyższe zagadnienia przedstawią doświadczeni doradcy działu podatkowego firmy Deloitte, pracujący na co dzień dla kilkudziesięciu samorządów w Wielkopolsce i ościennych województwach, pan Paweł Pochylski, pan Jakub Pocierznicki oraz pani Aleksandra Musiał.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w seminarium zapraszamy skarbników oraz pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego nadzorujących prowadzenie scentralizowanych rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług w JST.

 

 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 120 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 180 zł dla pozostałych uczestników.

 

Karty zgłoszenia należy przesłać do biura SGiPW w terminie do 29 stycznia 2018 r. WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknęcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

 

Karta zgłoszenia

 

Program