SEMINARIUM: Kryteria oceny ofert w zamówieniach publicznych

Data: 10-07-2017

Termin: 21 lipca 2017 r.

 

Miejsce: Sala im. W. Celichowskiego, Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Aleja Niepodległości 16/18, Poznań

 

Tematyka:

 

Prawo Zamówień Publicznych ze względu na swoją obszerność, liczne zmiany, a także zakres obejmujący często niezwykle drogie działania inwestycyjne jest jednym z aktów prawnych, który wymaga stałego i intensywnego doszkalania. Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski również otrzymywało sygnały o konieczności zorganizowania seminarium, w którym omówiona zostałaby w sposób szczegółowy kwestia oceny ofert w zamówieniach publicznych. W związku z powyższym wspólnie z Kancelaria Prawną Dr Krystian Ziemski & Partners serdecznie zapraszamy na seminarium, w którym mec. Michał Prętnicki, omówi wybrane kwestie z zakresu Prawa Zamówień Publicznych. Wraz z ostatnimi zmianami w ustawie omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak dopuszczalne kryteria oceny ofert, główne zasady dotyczące stosowania kryteriów, przykłady z orzecznictwa i praktyki oraz przygotowanie SIWZ w zakresie dotyczącym kryteriów oceny ofert.

 

 

Uczestnicy

 

Do udziału w seminarium zapraszamy starostów, wójtów, burmistrzów, prezydentów, sekretarzy, skarbników oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za zamówienia publiczne.

 

Seminarium odbędzie się 21 lipca 2017 r. o godz. 10:00 w Sali im. W. Celichowskiego WUW, Al. Niepodległości 18 w Poznaniu. Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 120 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 180 zł dla pozostałych uczestników.

 

Karty zgłoszenia należy przesłać do biura SGiPW w terminie do 20 lipca brWYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl.

 

 

Do pobrania:

 

 

Karta zgłoszenia

 

 

Program seminarium