Projekt Nowoczesny Klub 2020

Data: 03-03-2017

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej oraz Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego zapraszają do udziału w projekcie Nowoczesny Klub 2020.

 

Celem projektu jest podniesienie jakości funkcjonowania klubów sportowych w trzech głównych obszarach: biznesowej, medialnej i finansowej. Program został opracowany pod kątem dopasowania do urzędników odpowiadających za sport oraz do przedstawicieli klubów i odpowiada oczekiwaniom wyrażonym w ankiecie, którą otrzymali Państwo w listopadzie 2016r. Tak duży odzew z Państwa strony i przesłanie ankiety aż przez 78 przedstawicieli gmin i powiatów w Wielkopolsce pokazuje, jak istotne są dla Państwa tematy związane ze skutecznym i odpowiedzialnym funkcjonowaniem klubów sportowych. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wyrażonym oczekiwaniom przygotowaliśmy następujący program warsztatów:

 

Przestrzeń biznesowa: Budowanie silnej organizacji klubu (zarządzanie i współpraca z pracownikami, wyznaczanie celów, komunikacja z pracownikami, podstawy zarządzania projektami) 73,7% głosów.

 

Przestrzeń medialna: Promocja zawodników, klubu i jego osiągnięć jak budować wizerunek i ciekawe medialne historie dotyczące klubu, jego historii i zawodników 60,3% głosów.

 

Przestrzeń finansowa: Właściwe przygotowywanie wniosków o dotacje (pożytek publiczny, ustawa o sporcie i inne) – cele projektu, zadania, odbiorcy, budżet itd. 66,7% głosów.

 

Projekt jest realizowany w formie trzech dwudniowych warsztatów. W ich ramach Uczestnicy otrzymają konkretne narzędzia i poznają skuteczne techniki w powyżej wymienionych zakresach. Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów w danych tematach: Rafał Błachowski (biznes), Rafał Wąsowicz (media), Agnieszka Dziedzic oraz Małgorzata Graczyk-Cerba (finanse).

 

Warsztaty odbywać się będą w czwartki i piątki w następujących terminach:, 23-24 marca (finanse), 6-7 kwietnia (biznes), 20-21 kwietnia 2017 r. (media) w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu na ul. Warmińskiej 1. Koszt uczestnictwa w pełnym projekcie (aż 6 dni warsztatowych) wynosi 1500 zł netto (23% VAT) dla JST członkowskich w SGiPW oraz 1700 zł netto (23% VAT) dla pozostałych uczestników. Wypełnione karty zgłoszenia należy przesłać do 15 marca 2017 r. WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ na adres: office@sgipw.wlkp.pl

 

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela pan Rafał Błachowski, tel. 533 833 555, e-mail: rafal.blochowski@skutecznkomunikacja.pl lub skutecznakomunikacjapl@gmail.com.

 

Pobierz:

Opis programów szkoleń

Kartę zgłoszenia