Organizatorzy etapu powiatowego

Data: 30-01-2019

Prezentujemy szkoły, które będą organizatorami etapu powiatowego XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce:

 

 

1. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu, ul. Rogozińska 52 – powiat chodzieski,

 

2. Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie, ul. Szosa Dworcowa 2 – powiat czarnkowsko-trzcianecki,

 

3. Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Karniszewie, Karniszewo 11A – powiat gnieźnieński,

 

4. ZSP w Borku Wielkopolskim, ul. Szkolna 1 – powiat gostyński,

 

5. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Konojadzie, ul. Szkolna 15 - powiat grodziski,

 

6. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie, al. Niepodległości 8 – powiat jarociński,

 

7. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, ul. Robotnicza 5 – powiat kaliski grodzki,

 

8. Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Blizanowie, Blizanów Drugi 56 – powiat kaliski ziemski,

 

9. Zespół Szkół w Trzcinicy, ul. Szkolna 2 – powiat kępiński,

 

10. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, ul. 3 Maja 5 – powiat kolski,

 

11. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie, ul. Wolności 20 – powiat koniński (ziemski i grodzki),

 

12. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Kościanie, ul. Mickiewicza 12 – powiat kościański,

 

13. Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Lugotniewie, ul. Krotoszyńska 150 – powiat krotoszyński,

 

14. Szkoła Podstawowa w Świerczynie, Świerczyna 43a – powiat leszczyński ziemski,

 

15. Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 57 - powiat leszczyński grodzki,

 

16. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie, ul. 17 Stycznia 92 – powiat międzychodzki,

 

17. Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy, ul. Poznańska 37 – powiat nowotomyski + Buk,

 

18. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole, ul. Szkolna 1 – powiat obornicki,

 

19. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ociążu, Fabianów ul. Szkolna 56 – powiat ostrowski,

 

20.Szkoła Podstawowa im. E. Estkowskiego w Mikstacie, ul. Grabowska 13 – powiat ostrzeszowski,

 

21. Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Pile, al. Wojska Polskiego 45 – powiat pilski,

 

22. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie, ul. B. Chrobrego 36 – powiat pleszewski,

 

23. Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu, ul. Ławica 3 – powiat poznański grodzki,

 

24. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie, ul. Kutrzeby 3 – powiat poznański ziemski,

 

25. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach, ul. Szkolna 11A – powiat szamotulski,

 

26. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dominowie, ul. Centralna 3 – powiat średzki,

 

27. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w Śremie, ul. D. Chłapowskiego 12A – powiat śremski,

 

28. Szkoła Podstawowa w Koźminie, Koźmin 2 - powiat turecki,

 

29. Szkoła Podstawowa im. ppłk. W. Kowalskiego w Gołańczy, ul. Klasztorna 3 – powiat wągrowiecki,

 

30. Szkoła Podstawowa Nr 1 z OD im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie, ul. Poniatowskiego 1 – powiat wolsztyński,

 

31. Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie, ul. 8 Marca 5 – powiat złotowski.

 

Przypominamy, że etap powiatowy odbędzie się 5 marca 2019 r. o godzinie 13:00.