Obowiązki i prawa radnego jako członka organu stanowiącego JST – Poznań

TERMIN: 8 grudnia 2014 r.

MIEJSCE: Budynek Polskiej Akademii Nauk, ul. Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu

PRELEGENCI: Do współpracy przy realizacji spotkania zaprosiliśmy doświadczonych w powyższej tematyce prelegentów – Mecenasów Macieja Kiełbusa oraz Annę Kudrę z Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu. Ze względu na bogate doświadczenie w pracach rady, swoją wiedzą praktyczną z uczestnikami spotkania podzieli się Pan Grzegorz Ganowicz Przewodniczący Rady Miasta Poznania V i VI kadencji. Ostatni punkt seminarium zaprezentuje przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu.

ADRESACI: Do udziału w seminarium zapraszamy członków rad gmin i miast, w szczególności nowo wybranych, z powiatów: czarnkowsko-trzcianeckiego, gnieźnieńskiego, gostyńskiego, grodziskiego, jarocińskiego, kościańskiego, krotoszyńskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, rawickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, wrzesińskiego. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych.
Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 100 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 150 dla pozostałych uczestników. W przypadku udziału minimum 5 uczestników z jednego samorządu, przysługuje 10% zniżki. Karty zgłoszenia należy przesyłać faksem na numer 61 851 53 95 lub e-mailem: office@sgipw.wlkp.pl, w terminie do 7 grudnia 2014 r.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy.

Do pobrania:

Program seminarium