Nowy numer Głosu SGiPW już dostępny!

Data: 07-04-2016

glos-03.16Już jest dostępny najnowszy numer Głosu SGiPW, a w nim podsumowanie Zjazdu Przedstawicieli Członków SGiPW i realizowanych w marcu szkoleń, analiza działań Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych i stanowisk podjętych na ostatnim posiedzeniu, przegląd prac Komisji Stałych w ostatnim czasie oraz nowinki prawne w naszej stałej rubryce „Okiem prawnika”, przygotowywanej przez Kancelarię Prawną Dr Krystian Ziemski & Partners.

 

Dla tych, którzy nie śledzą na bieżąco naszego profilu na Facebooku i nie wiedzą jakie samorządy przystąpiły ostatnio do Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski polecamy dokładnie przejrzeć biuletyn i odnaleźć informację o nowych członkach organizacji.

 

Z kolei wiernym fanom felietonów dyrektora biura SGiPW Tomasza Telesińskiego, polecamy rozważania nad wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii, głównie wiatru, zatytułowane: „Walka z wiatrakami”. 

 

Prosimy nie zapominać o ostatniej stronie biuletynu. Na niej pełen wykaz szkoleń organizowanych przez SGiPW w kwietniu. Zapowiada się niezwykle interesujący miesiąc. Czekamy na Państwa na naszych szkoleniach!

 

Pobierz: Głos SGiPW