Nowy numer Głosu SGiPW

Data: 10-09-2015

Głos -wakacyjnyOddajemy w Państwa ręce najnowszy numer, wydawanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, Głosu SGiPW. W powakacyjnym wydaniu biuletynu, w sposób szczególny polecamy podsumowanie konferencji dotyczącej wyzwań cyfrowych dla Wielkopolski w kontekście nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020. Efektem konferencji są dwa bezpłatne spotkania warsztatowe na temat organizacji i realizacji procesu inwestycyjnego w wykonywaniu sieci szerokopasmowej, które odbędą się we wrześniu w Starymi Mieście i Chodzieży. Szczegóły tutaj.

 

Warto również zapoznać się z tematyką dwóch dużych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego, dotyczących szkoleń dla potencjalnych eksporterów i opracowania poradnika dla zagranicznych inwestorów. 

 

Dyrektor Biura SGiPW, Tomasz Telesiński, w swoich rozważaniach na temat funkcjonowania samorządów lokalnych tym razem porusza kwestię zwiększenia kwoty wolnej od podatku i konsekwencji takiej decyzji dla budżetów JST.

 

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

 

Pobierz:

Głos SGiPW