Nowy numer Głosu SGiPW

Data: 08-07-2015

glos-cz-sOddajemy w Państwa ręce najnowszy numer, wydawanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, Głosu SGiPW. W sposób szczególny polecamy podsumowanie XIX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, które jest głównym tematem niniejszego numeru. Warto również zapoznać się z podsumowaniem spotkania Zarządu SGiPW z samorządowcami z południowej Wielkopolski oraz szkoleń realizowanych w czerwcu. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć jaka organizacja przejęła przewodnictwo w OPOS-ie, to polecamy artykuł pt.: Związek Gmin Pomorskich kończy półroczną prezydencję w OPOS-ie. 

 

W czerwcu swą pracę rozpoczęły nowo powołane Komisje Stałe. W najnowszym wydaniu Głosu SGiPW można przeczytać, czym zajmowały się na pierwszych, powyborczych posiedzeniach.

 

Dodatkowo, dla fanów felietonów Dyrektora Biura SGiPW, Tomasza Telesińskiego, nowa odsłona rozważań an temat funkcjonowania samorządów lokalnych zatytułowana: Jakie jest ŹRÓDŁO problemu? Ponadto stały cykl artykułów „Okiem prawnika”, redagowanych przez prawników z Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners, informacje o działaniach Centrum Obsługi Inwestora, zapowiedzi seminariów, itp.

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

 

Pobierz:

Głos SGiPW