KONFERENCJA: Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora

Data: 16-10-2015

Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Wielkopolski –Centrum Obsługi Inwestora, zaprasza na konferencję pt:

 

 „Rola samorządu w procesie pozyskiwania inwestora”

 

a2-wielkopolska Bez nazwy-1

 

Celem organizatorów jest przekazanie wiedzy z zakresu przygotowywania oferty inwestycyjnej, obsługi inwestorów oraz właściwej promocji potencjału inwestycyjnego samorządów. Zaprezentowany zostanie realny przykład tworzenia inwestycji zagranicznej na terenie samorządu a także prezentacja „dobrych praktyk” w zakresie procesu inwestycyjnego. 

 

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.   

 

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli samorządu terytorialnego z Wielkopolski. Program przygotowano w taki sposób, by strona merytoryczna konferencji zainteresowała w równym stopniu włodarzy samorządowych, jak i pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie oferty inwestycyjnej i obsługę projektów.

 

Zachęcamy Państwa do osobistego udziału w tym szczególnym wydarzeniu, a w przypadku niemożności przybycia do delegowania pracownika, któremu przekazywana podczas konferencji wiedza z pewnością pomoże w realizacji codziennych zadań służbowych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla uczestników delegowanych przez samorządy lokalne województwa wielkopolskiego.

 

Konferencja odbędzie się 6 listopada 2015 r., w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto, ul. Główna 16, 62-571 Stare Miasto.

 

Szczegóły na temat konferencji dostępne również na stronie www.a2wielkopolska.eu

 

Pobierz:

Program konferencji

Kartę zgłoszenia