Konferencja regionalna pn. Pozyskiwanie inwestorów a strategia rozwoju gminy

Data: 16-10-2018

Uprzejmie informujemy, że lista uczestników konferencji została już zamknięta. Brak wolnych miejsc na konferencję. 

 

Termin: 9 listopada 2018 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala im. W. Celichowskiego WUW w Poznaniu, al. Niepodległości 16/18

 

Tematyka:

Proces pozyskiwania inwestorów rozpoczyna się już na etapie planowania rozwoju gminy, czy powiatu. Dokumenty strategiczne powinny jasno określać kierunki działań podejmowane przez władze samorządowe. Jak dobrze to zrobić i czym kierować się przy planowaniu takich działań? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji, którą Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski organizuje we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu. Spotkanie będzie również okazją do gruntownej analizy, obowiązującej od niedawna, ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji, poruszenia praktycznych aspektów opracowywania oferty inwestycyjnej oraz zaprezentowania nowego, przygotowywanego przez Centrum Obsługi Inwestora projektu „Standardy obsługi inwestora w samorządzie”.

 

Uczestnicy: 

Do udziału w konferencji zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz pracowników urzędów i jednostek podległych odpowiedzialnych za opracowywanie oferty inwestycyjnej i obsługę inwestorów.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (karta zgłoszenia) na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl, w terminie do 8 listopada br.

  

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Do pobrania:

 

Program

Karta zgłoszenia