Konferencja: JESSICA 2 – najtańsze pożyczki na termomodernizację budynków w Wielkopolsce

Data: 22-02-2018

W imieniu Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Banku Gospodarstwa Krajowego mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji organizowanej 9 marca br. (piątek) w Poznaniu, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, przy al. Niepodległości 34 (Sala sesyjna)

 

Tematem konferencji jest:

„JESSICA 2 – najtańsze pożyczki na termomodernizację budynków w Wielkopolsce – nowe możliwości”

 

Konferencja ma  na celu przybliżenie potencjalnym inwestorom szczegółów oferty preferencyjnych pożyczek ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+) na finansowanie kosztów termomodernizacji w budynkach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Omówione zostaną też nowe rozwiązania i rozszerzone możliwości w dostępności preferencyjnych pożyczek wraz z zasadami ubiegania się o tego rodzaju wsparcie. Eksperci z BGK zapewniać będą możliwość konsultacji przy stolikach eksperckich.   

 

Przedsięwzięcia z zakresu efektywności energetycznej to niezwykle ważne i pożądane przez społeczeństwo inwestycje poprawiające nie tylko jakość życia, ale również prowadzące do uzyskiwania wymiernych korzyści finansowych.

 

W trakcie konferencji przedstawione zostaną ponadto informacje nt. stanu wdrażania instrumentu pożyczkowego na finansowanie rewitalizacji obszarów problemowych Wielkopolski.   

 

Pożyczki JESSICA 2, to aktualnie najtańszy sposób na sfinansowanie w/w inwestycji w Wielkopolsce.

 

Będziemy zaszczyceni przyjęciem naszego zaproszenia.

 

Rejestracja:
Rejestracja odbywa się w terminie do 5 marca 2018 r. poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie:            

https://www.bgk.pl/aktualnosci/konferencje/konferencja-jessica2-poznan-2018/

 

Program konferencji