KONFERENCJA: INWESTYCJE SAMORZĄDOWE – NOWE WYZWANIA

Data: 26-02-2019

Termin: 15 marca 2019 r., godz. 10:00

 

Miejsce: Sala Sesyjna UMWW, Al. Niepodległości 34 w Poznaniu

 

Tematyka:

Partnerstwo publiczno-prywatne staje się coraz popularniejszą formą realizacji zadań publicznych w Polsce. Perspektywa ograniczenia dopływu środków europejskich, zmusza nas do poszukiwania alternatywnych źródeł finansowania wydatków inwestycyjnych. Dlatego wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz firmą Ingenis przybliżymy wielkopolskim samorządom lokalnym ideę PPP oraz możliwość wykorzystania tego modelu m.in. przy projektach infrastrukturalnych, rewitalizacyjnych i modernizacyjnych. Ponadto przedstawimy korzystne możliwości pozyskiwania środków do sfinansowania inwestycji. Wspólnie opracowaliśmy program, zawierający interesujące prezentacje oraz panele dyskusyjne, w których przedstawiciele doświadczonych samorządów oraz firm realizujących inwestycje omawiać będą kolejne aspekty działań w oparciu o procedurę PPP. W spotkaniu udział weźmie pan Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Uczestnicy: 

Do udziału w konferencji zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za realizację inwestycji z zakresu modernizacji infrastruktury publicznej.

 

Konferencja odbędzie się 15 marca 2019 r. o godz. 10:00 w Sali Sesyjnej UMWW, Al. Niepodległości 34 w Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny, po nadesłaniu karty zgłoszeniowej na adres szkolenia@sgipw.wlkp.pl

 

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

 

Do pobrania:

 

Karta zgłoszenia

 

 

Program Konferencji