Konferencja: Bezpieczeństwo w IT

Data: 16-09-2019

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na konferencję pt.:

 

Bezpieczeństwo w IT

 

która odbędzie się 26 września 2019r. w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

 

Wykład: „Ocena ryzyka nowym kamieniem milowym ochrony danych osobowych” wygłosi dr Maciej Kawecki – Dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. zastępca dyrektora, a następnie dyrektor departamentu zarządzania danymi w tym samym resorcie.

 

Kolejnymi tematami spotkania będą nowoczesne formy stosowania prawa; normy ISO 27001 i 9001 oraz RODO jako fundamenty systemów bezpieczeństwa informacji. Porozmawiamy o zagadnieniach związanych z podstawami tworzenia systemów bezpieczeństwa w tym o kontekstach przetwarzania, ryzykach mniej i bardziej oczywistych, znaczeniu czynnika ludzkiego i o tym jak prowadzić proces doskonalenia organizacji w zakresie bezpieczeństwa IT.

 

Zapraszamy dyrektorów oraz nauczycieli informatyki, nauczycieli pracujących w szkole związanych z w/w tematami, pedagogów, a także kadrę placówek oświatowych oraz osoby zainteresowane tematyką spotkania.

 

Zapraszam serdecznie do zapisów pod linkiem:

https://www.wsb.pl/poznan/badania-i-nauka/konferencje-i-seminaria/bezpieczenstwo-w-it

 

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

 

Z uwagi na bezpieczeństwo, osoby niezapisane on-line nie będą mogły uczestniczyć w konferencji. (identyfikatory oraz pakiety startowe będą do odbioru podczas rejestracji od godz. 07:30).

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Panią Beatą Strabel, tel. 61 655 32 80, e-mail: beata.strabel@wsb.poznan.pl.

 

Pobierz agendę spotkania.