Kolejna edycja seminarium: Obowiązki i prawa radnego jako członka organu stanowiącego JST

Data: 17-12-2014

13 stycznia 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Chodzieży odbędzie się trzecie seminarium: Obowiązki i prawa radnego jako członka organu stanowiącego JST. Tym razem szkolenie skierowane jest do nowo wybranych radnych z północnej Wielkopolski i nie tylko.

 

TERMIN: 13 stycznia 2015 r.


MIEJSCE: Sala Sesyjna Urzędu Miejskiego w Chodzieży, ul. Paderewskiego 2


PRELEGENCI: Do współpracy przy realizacji spotkania zaprosiliśmy niezwykle doświadczonego w powyższej tematyce prelegenta – Mecenasa Macieja Kiełbusa z Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu. Ze względu na bogate doświadczenie w pracach rady, swoją wiedzą praktyczną z uczestnikami spotkania podzieli się Pan Rafał Zdzierela, Przewodniczący Rady Miasta Piły w VI i VII kadencji Samorządu Terytorialnego.


ADRESACI: Do udziału w seminarium zapraszamy członków rad gmin i miast, w szczególności nowo wybranych, z powiatów: chodzieskiego, nakielskiego, pilskiego, wałeckiego i złotowskiego.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 100 zł dla JST członkowskich w SGiPW oraz 150 dla pozostałych uczestników. W przypadku udziału minimum 5 uczestników z jednego samorządu, przysługuje 10% zniżki. Karty zgłoszenia należy przesyłać faksem na numer 61 851 53 95 lub e-mailem: office@sgipw.wlkp.pl, w terminie do 12 stycznia 2015 r.


UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy.


Do pobrania:

Program seminarium
Karta zgłoszenia