IV Kongres Transportu Publicznego

Data: 03-08-2015

LOGO KTP WARSZAWA 2015

Zapraszamy do udziału w IV Kongresie Transportu Publicznego, 19 – 20 października 2015 r. Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

 

Kongres Transportu Publicznego co roku gości w innej aglomeracji. Pierwszy odbył się w Warszawie, druga edycja tego wydarzenia miała miejsce w Poznaniu 9 października 2013 r., a w 2014 r. roku wydarzenie miało miejsce w Bydgoszczy. Kongres jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. W krótkim czasie stał się on najpopularniejszym miejscem spotkań biznesu, samorządowców, jak również przedstawicieli władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu publicznego. Co roku dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów.

 

Tegoroczny Kongres Transportu Publicznego 2015, który zostanie zorganizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i Stowarzyszenie Transportu Publicznego we współpracy z władzami Miasta Stołecznego Warszawy w dniach 19-20 października w Warszawie, będzie kolejną edycją największego w Polsce wydarzenia konferencyjnego poświęconego szeroko pojmowanemu transportowi zbiorowemu w miastach i regionach.

 

Jak co roku, wydarzenie to jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. W stosunkowo krótkim czasie Kongres Transportu Publicznego stał się najpopularniejszym miejscem spotkań biznesu, samorządowców, jak również przedstawicieli władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu zbiorowego. Co roku podczas tego wydarzenia dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów.

 

Główne zagadnienia, które zostaną podjęte:

- PLANOWANIE PRZYSZŁOŚCI, CZYLI POLITYKA I TECHNOLOGIE W  POLSKIEJ MOBILNOŚCI

- ROSNĄCA MOBILNOŚĆ POLAKÓW – JAKĄ ODPOWIEDŻ NA TE WYZWANIA MAJĄ POLSKIE MIASTA?

- TECHNOLOGIE SLUŻĄCE MOBILNOŚCI

- MIESZKANIEC W CENTRUM UWAGI, CZYLI JAK ZAPLANOWAĆ, SFINANSOWAĆ I ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ZBIOROWY?

- PLANOWANIE I REALIZACJA CELÓW ROZWOJU MIAST

 

Udział w IV Kongresie Transportu Publicznego jest bezpłatny.

 

Pobierz program:

IV Kongresu Transportu Publicznego

Kongresu Infrastruktury Polskiej

 

Rejestracji należy dokonać przez stronę www.kongrestransportupublicznego.pl