GRODZISK WLKP.: Wernisaż Poplenerowej Wystawy Malarskiej

Data: 24-02-2015

W niedzielę, 22 lutego 2015 roku odbył się wernisaż poplenerowej wystawy malarskiej pt. „Piękno Grodziska Wielkopolskiego”. Organizatorem pleneru był Związek Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Komisarzem pleneru była: artysta plastyk Magdalena Sciezynska. W zimowym plenerze malarskim udział wzięło 9 uczestników z różnych regionów Polski. Wizje artystów przełożone na płótna podziwiać można w Galerii Masarnia w Grodzisku Wielkopolskim. Po raz kolejny możemy się przekonać, że nasze miasto jest niezwykle urokliwe i ma wspaniałą architekturę.

Podczas wernisażu Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański złożył na ręce Pani Magdaleny serdeczne podziękowania za pasję i inicjatywę, za promowanie Grodziska Wielkopolskiego i ciągłe zaangażowanie w krzewienie kultury i sztuki wśród naszych mieszkańców.

Już dzisiaj zapraszamy na Międzynarodowy Plener Malarsko – Rzeźbiarski, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2015 roku.