E-targowisko w gminie Mosina

Data: 28-04-2020

Mając na uwadze trudną  sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa, a co za tym idzie ograniczeniami związanymi z handlem i zamknięciem Targowiska w Mosinie, od 24 marca br. Gmina Mosina zaproponowała mieszkańcom nową formę wymiany kontaktów handlowych, by przetrwać te trudne czasy.

Stworzyliśmy e-targowisko Mosina, czyli miejsce, gdzie można udostępniać kontakty do siebie i w efekcie realizować sprzedaż i zakupy z dowozami lub odbiorem u sprzedawcy. To miejsce tak, jak targowisko, podzielone na branże. Mamy już 38 zgłoszeń i wciąż napływają kolejne.

 

Jak to działa?

Sprzedawcy: zgłaszacie się przez stronę https://www.facebook.com/etargowiskomosina/ pisząc komentarz pod zdjęciem w branży, w której prowadzicie handel (zdjęcia z podziałem na branże dostępne są tu: KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO BRANŻ), podajecie informacje o tym, w jakiej branży prowadzicie sprzedaż, zostawiacie nr telefonu i czekacie na klientów.

Klienci: jedyne, co musicie zrobić, to skontaktować się ze sprzedawcą z listy, zamówić towar i umówić się na formę płatności i odbioru.

Regulamin dotyczący funkcjonowania e-Targowiska

  1. Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski w Mosinie (dalej Administrator) z siedzibą w Mosinie Pl. 20 Października 1, 62-050 Mosina.
  2. Współadministaratorem danych osobowych jest  właściciel portalu społecznościowego Facebook na zasadach dostępnych pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy.
  3. Użytkownik poprzez dodanie komentarza pod określonym postem wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby funkcjonowania e-Targowiska.
  4. Na stronie e-Targowisko Mosina znajdują się posty przedstawiające poszczególne branże.
  5. Sprzedawca pod postem przedstawiającym jego branże pisze w komentarzu podstawowe dane: Imię i nazwisko, numer telefonu, informacja o dostawie bądź odbiorze osobistym oraz krótki (maksymalnie 2 zdania) opis sprzedawanych produktów.
  6. Administrator po dodaniu komentarza przepisuje dane do posta według kolejności zgłoszeń.
  7. Wszystkie komentarze inne niż dotyczące informacji w pkt. 5 będą automatycznie kasowane.
  8. Ewentualne uwagi i zgłoszenia, informacje o próbie oszustwa prosimy wysyłać tylko i wyłącznie w wiadomości prywatnej.
  9. Strona ta jest tylko i wyłącznie platformą do wymiany kontaktów. Urząd Miejski w Mosinie w żaden sposób nie pośredniczy w handlu ani sprzedaży. Wszelkie transakcje odbywają się poprzez kontakt kupującego ze sprzedawcą. Wszelkiego rodzaju reklamacje należy kierować bezpośrednio do sprzedającego.

Zapraszamy do korzystania i wymiany kontaktów. W ten sposób wspieramy lokalnych producentów i lokalny handel.

 

Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/etargowiskomosina/

 

e-targowisko plakat e-targowisko